Priešmokyklinis ugdymas

Priešmokyklinis ugdymas – ypatingai reikšmingas būsimo pirmoko etapas. Tikslingas ir kokybiškas priešmokyklinis ugdymas lemia tolimesnio mokymosi mokykloje sėkmę. Nuo 2016 m. rugsėjo mėn. priešmokyklinis ugdymas yra privalomas.

Pritaikėme savo darbo su vaikais žinias ir patirtį bei pristatome programą, kuri paruošta pagal Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimus. Mūsų tikslas – nuoseklus ir švelnus vaikų ruošimas ateičiai, o sėkmingos ateities pagrindas dažnu atveju būna mokykla.
 

Buratino mokyklėlė – tai erdvė, kur vaikams sukuriama terpė augti ir tobulėti. Mūsų ugdytiniai į mokyklą žengia drąsūs, pasitikintys savimi, mokantys bendrauti ir bendradarbiauti, gebantys skaityti, rašyti bei skaičiuoti.

Mūsų kolektyvo branduolys - jauni ir energingi pedagogai, profesionalai. Išlaikome geriausias ugdymo tradicijas ir jas perteikiame moderniai.

Pabaigus priešmokyklinio ugdymo programą mokiniui įteikiamas DIPLOMAS su aprašu, kuris leis keliauti tiesiai į pirmą klasę bet kurioje Lietuvos mokykloje.

 

Renkamos grupės 2022/2023 mokslo metams!

Laukiami visi 5-7 metų būsimieji pirmokai, norintys tinkamai pasiruošti pirmai klasei bei lavinti bendravimo įgūdžius su bendraamžiais.

LIETUVIŲ arba RUSŲ kalba pasirinktinai (grupėse iki 12 vaikų, tad užtikrinamas individualus dėmesys)

 

NAUJOJOJE VILNIOJE  IR  PAŠILAIČIUOSE

Dirbame nuo 8.00 iki 18.00

 

Priešmokyklinis ugdymas - nuo 8.00 iki 13.30 darbo dienomis.

Šiuo metu kaina mėnesiui 1̶95̶€ tik 95€*

*Kaina su valstybės finansavimu, kuris kompensuoja 100€.

NEMOKAMAS MAITINIMAS (Nemokamas maitinimas skiriamas vaikams nepriklausomai nuo gaunamų pajamų. Nuo 2020 m. rugsėjo nemokamas maitinimas mokykloje skiriamas visiems priešmokyklinukams ir pirmokams.)

Prailginta grupė – nuo 13.30 iki 18.00 darbo dienomis.

Kaina mėnesiui, papildomai 60 Eurų/mėn. (prailginta grupė skirta priešmokyklinio ugdymo mokiniams).